Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencja "The Nature of Law (again)" (23.05.2022)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "The Nature of Law (again)", która odbędzie się 23 maja 2022 roku w formacie hybrydowym (sala 110 w Pałacu Larischa oraz MS Teams). Link do spotkania zostanie udostępniony na stronie internetowej Konferencji.

W Konferencji  wystąpią Prof. Tomasz Gizbert-Studnicki oraz Prof. Wojciech Załuski z UJ, jak również Prof. Miodrag Jovanović z Uniwersytetu w Belgradzie i Dr David Duarte z Uniwersytetu Lizbońskiego. Pełny program z tematami wystąpień można znaleźć na stronie Konferencji.

Konferencja jest częścią Krakowskich Seminariów z Prawa, Języka i Filozofii, organizowanych przez Jagiellońskie Centrum Prawa, Języka i Filozofii. Wydarzenie jest częścią platformy badawczej Philosophy of Language, Social Ontology, and Contemporary Legal Theory Research Platform (POB Heritage JU Grant), w skład której wchodzą członkowie zespołu z Insitut Jean Nicod, Uniwersytetu w Mediolanie, Uniwersytetu w Lizbonie, Uniwersytetu w Zagrzebiu oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.